Set Mascom MC-2600HD/80MBL

Produkt nemá žádné parametry.

dobra cena dostupny servis kvalitni vyrobek

• rychlost přepínání programů
    • propojení s televizí a audio systémem
    • smart karta bez adaptéru
    • pomalejší rozjezd

• , zakoupeno v e-satelity

• nemá žadnou. je to jako větnamsky kazetak za komunystu protože je tato značka znamá
    • při zapnutí je zabržděný než se načte signal

Produkt nemá žádné parametry.

HDTV komplet s možností nahrávání na externí USB/HDD. Příjem dvou družic, vhodný pro příjem vysílání Skylink/CSLink, FreeSat (UPC). HD přijímač s dekodérem Irdeto.

2zákazníci nedoporučují produkt

dobra cena dostupny servis kvalitni vyrobek

• rychlost přepínání programů
    • propojení s televizí a audio systémem
    • smart karta bez adaptéru
    • pomalejší rozjezd

• při zapnutí je zabržděný než se načte signal
  • , zakoupeno v e-satelity

• Návod k výrobku neodpovídá skutečnosti,třídění programů názvy družic.....

cenově přijatelný,návod není podle skutečnosti,nedoporučil bych,pozor si dám a celý výrobek pořádně prostuduju

• jednoduchý
    • chybí timeshift (režim časového posunu)

je jednoduchý celkem spolehlivý.Jeden takový už vlastním proto jsem si zase vybral tento produkt.

• , zakoupeno v DIGIPROFI.CZ

• Dobrá značka

Vynikající český výrobek

doporučení známých

• HD tuner
    • nahrávání na externí HDD
    • CS link vyhovuje (plánuji balíček mých 6)
    • ovládání jsem si osvojil velmi rychle
    • DOBRÁ CENA
    • vzhled spíše průměrný, ale mě vyhovuje

Nevím, co bych přístroji vytknul, vzhledem k ceně je to podle mě dobrý produkt. Nemám však s jinými výrobky tohoto druhu osobní zkušenosti. Nainstaloval jsem si zařízení sám, podle stupnice pro nastavení náklonu, funguje ideálně přesně na 30°. Pak jsem natočil parabolu podle buzoly na jih a pootočil o zhruba 23,5° na východ (při postoji za parabolou do leva). Přibližně lze nastavit podle okolních satelitů, jsou-li v dohledu. Za asistence osoby sledující telelevizor, jsem doladil polohu na ideální sílu a kvalitu signálu. Nic složitého. Programy jsou v přístroji přednastavené takže je není nutne ladit až po nastavení antény a zapojím-li přijímač můžu podle kvality obrazu nastavovat anténu. Doporučuji koupit HDMI kabel který není součástí kompletu, ale je nutný pro přenos signálu v HD kvalitě. Mam televizor Samsung s FUL HD a ten obraz je zkrátka dokonalý. Celkově jsem s přístrojem velmi spokojený, cena odpovídá kvalitě.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Satelitní komplet máme zatím krátce pouze jeden týden, ale zatím jsem velmi spokojen.
    • Jednoduché a celkem logické ovládání, dobře udělané EPG, možnost nahrávání na ext. disk.
    • USB vstup přehrává pouze video nahrané tímto satelitem, ne Mp3, jpeg a Divx. Ale to už bych chtěl asi v této ceně moc.
    • Při použití úhlového HDMI kabelu ( kvůli připojení do televize) už nelze zapojit optický kabel, zdířky jsou moc blízko u sebe. Při použití přímého HDMI kabelu je vše v pořádku.

Celkově mohu tento výrobek doporučit a zatím jsem s ním spokojen. Funguje tak jak jsem od něj očekával.